zooplus sklep dla psa
wróć

porady weterynaryjne

Jakie witaminy podawać suczce w trakcie cieczki?

Witam serdecznie
chciałabym się zapytać , jakie witaminy mogę podawać suczce w trakcie cieczki by zwiększyć jej płodność ? Czy skąpa cieczka jest normalnym objawem? Czy u suk zdarza sie cieczka przerywana? Drogi rodne zewnętrzne nie są nabrzmiałe , czy to normalne?

Odpowiedź

lek.wet Andrzej Maszewski

podawanie witamin w czasie cieczki nie zwiększy jej płodności, wypływ z pochwy nie musi byc obfity, warto natomiast przed cieczka wykonac dokładne badanie układu rozrodczego
    czy odpowiedź była pomocna?
Gabinet weterynaryjnylek.wet Andrzej Maszewski
3011
M .Piłsudskiego 138
Starachowice
tel. 412749541

tel. 502139161

godziny otwarcia:
dzisiaj 10:00 do 14:00



zobacz stronę internetową

Przydatne artykuły zoologiczne

Torba transportowa Vario

Rozmiar 50: dł. x szer. x wys.: 99 x 67 x 71/61 cm
379.00

Integra Sensitive, 6 x 150 g

Indyk & ziemniak
23.00

Nylonowa torebka do transportu małego psa Carry

Dł. x szer. wys.: 45 x 21 x 24 cm (wymiary wewnętrzne)
109.00

Aloe Vera - szampon dla psów

250 ml
9.80

Podobne pytania

Dziwne plamienia i brak ci..

Moja 3 letnia suczka rasy jamnik nie styrylizowana ma dziwne plamienia i nie ma od 8 miesiecy cieczk..

Sterylizacja suki- przed c..

Witam serdecznie, mój weterynarz zalecił wykonanie sterylizacji przed pierwszą cieczką. Jednak znala..

Suka po cieczce ,krwawi z ..

Suka , kundelek ma 10 lat nigdy nie miała szczeniąt. Powinna już skończyc krwawienie [tydzien temu} ..

Cieczka u 8 miesięcznej su..

Witam ! Moja suczka ( mieszany pekińczyk) ma 8 miesięcy i w 8 dniu cieczki doszło do nieplanowanego ..

Czy to jeszcze cieczka

Moja 3 letnia suczka dostała cieczkę 16 dni temu. Z początku był krwisty wyciek teraz ten wyciek jes..

Cieczka i problemy zdrowot..

Witam, jestem właścicielką jamniczki króliczej w wieku 1 rok i 4 miesiące. Sprawa wygląda następując..

Sterylizacja lub antykonce..

Przybłąkała mi się w sylwestra suczka bardzo młoda, ma cieczkę (chyba pierwszą) mam psa i trudno ich..

Pierwsza cieczka u suczki ..

Mo ja 10 miesięczna suczka ma pierwszy raz cieczkę. Nina nie ciągnie do psów, lecz dziwnie się zacho..

Pierwsza cieczka u mojego ..

Ostatnio zauważyłam, że mój beagle (suczka) ma 10 miesięcy i ciągle się wylizuje. Nigdy jeszcze nie ..

Co podawać szczniakowi?

Witam, mam problem z moim 5-6 miesięcznym szczeniakiem. Suczka pochodzi z przytułku dla zwierząt wed..

InformacjaPorada internetowa nie mo?e stanowi? podstawy do leczenia. Do postawienia prawidłowej diagnozy i leczenia konieczne jest zbadanie pacjenta. W żadnym wypadku diagnoza postawiona on-line nie mo?e by? traktowana jako ostateczna. Witryna vetopedia.pl ani lekarz udzielający porady nie ponosi odpowiedzialności za poradę udzieloną przez internet.
oddam psa