Portal weterynaryjny vetopedia
9 lat w internecie, 21708 porady weterynaryjne, 3547 lecznice, 3385 lekarzy weterynarii, 375 artykułów.
9 lat w internecie, 21708 porady weterynaryjne, 3547 lecznice, 3385 lekarzy weterynarii, 375 artykułów.
![]() |
porady weterynaryjne |
Przyśpieszenie porodu
Czym jest możliwe przyśpieszyć poród, ?
O wskazaniach do przyspieszenia porodu może decydować lekarz weterynarii po dokładnym zbadaniu suki.
|
Lotnicza 9 Łęczyca tel. 24 721 03 75 tel. 603 762 578 godziny otwarcia: dzisiaj 8:00 do 20:00 placówka pełni dyżur telefoniczny w nagłych wypadkach poza podanymi godzinami pracy |
||
- 69.80
Podobne pytania
Przygotowanie do porodu ps..
Moja suczka jest po raz pierwszy w ciąży i niedługo będzie rodzić. Jak się przygotować do porodu?Wywołanie porodu
Witam ? Moja suka powinna juz urodzic , lekarz weterynarii zalecil cesarskie ciecie lecz niestac mni..Nieprawidłowe ułożenie głó..
Witam, mam pytanie nie dotyczące mojego psa. Temat: nieprawidłowe ułożenie główki podczas porodu u s..Śluz a termin porodu.
Moja 2-letnia suczka rasy york shireterrier jest w 51 dniu ciąży. Przed chwilą podczas kąpieli zauwa..Oznaki nadchodzącego porod..
Moja 6 letnia sznaucerka jest szczenna. Termin porodu to 18-24 skĄd mam wiedzieĆ kiedy porÓd siĘ zac..Przygotowanie do porodu
Mam suczkę maltańczyka ma 2, 5 roku i za 3 dni ma rodzić. Mam problem bo nie wiem jak się i ją przyg..Jak przygotować się do por..
Pytanie zadane w temacie. Suka ma powyżej 3 lat. Jest w 62 dniu ciąży. Jestem żółtodziobem w takiej ..Dzień porodu
Witam, mam pytanie mimo, że wiem iż mogę szybko nie uzyskać odpowiedzi. Jednak muszę spróbować. Moja..Komplikacje w trakcie poro..
Witam serdecznie. Zwracam się z pytaniem poprzez internet z tego względu, że lekarz weterynarii w mo..InformacjaPorada internetowa nie mo?e stanowi? podstawy do leczenia. Do postawienia prawidłowej diagnozy i leczenia konieczne jest zbadanie pacjenta. W żadnym wypadku diagnoza postawiona on-line nie mo?e by? traktowana jako ostateczna. Witryna vetopedia.pl ani lekarz udzielający porady nie ponosi odpowiedzialności za poradę udzieloną przez internet.















































































