Portal weterynaryjny vetopedia
9 lat w internecie, 21723 porady weterynaryjne, 3544 lecznice, 3388 lekarzy weterynarii, 375 artykułów.
9 lat w internecie, 21723 porady weterynaryjne, 3544 lecznice, 3388 lekarzy weterynarii, 375 artykułów.
![]() |
porady psiego psychologa |
Czemu kot cały czas wchodzi do pudełek ?
Mój 3 letni kot maniek , cały czas wchodzi do wszystkich pudełek w domu . Zastanawiamy sie czemu wskakuje do każdego napotkanego pudła, włazi tam i wyskakuje . Czemu sie tak zachowuje , od małego ;p
Do naturalnych kocich zachowań należy intensywna eksploracja otaczającego środowiska. Na szczególną kocią uwagę zasługują nory, zapadliny, , szczeliny, wszelkiej maści zakamarki - czyli wszystkie potencjalne miejsca kryjówek ich potencjalnych ofiar. pozdrawiam
|
Sadyba Katowice tel. 51 529 51 65 tel. 515 295 165 godziny otwarcia: dzisiaj 8:00 do 19:00 placówka pełni dyżur telefoniczny w nagłych wypadkach poza podanymi godzinami pracy |
||
Podobne pytania
Kot cały czas miałczy
Wziełam kotka ze schroniska ma jakieś 2, 5 miesiąca, jest u mnie 3 dzień. Cały czas chodzi za mną i ..Kot jest apatyczny i zupeł..
Witam serdecznie, od niedzieli mam u siebie kotka-znajdę. Wcześniej mieszkał miesiąc u innych ludzi...Kot wchodzi pod maskę
Jak wpłynąc na kota by nie wychodził na dwór na ruchliwa ulice i nie wchodził pod maske samochodówKot wciąż się ociera, wcho..
Dzień dobry, mam roczną kotkę. Proszę o radę co może oznaczać jej zachowanie: - nie odstępuje mn..Kiedy wysterylizowac? kied..
Moja kotka ma kociaki ktore juz teraz maja 19dni. Przypomne, ze kotka ma ruje i chce do kota. Gdy po..Mój kot nie je i nie pije,..
Mój kot Łatek ma 12 miesięcy i dwa dni. Już drugi dzień zachowuje się inaczej. Zawsze był pełen życi..Kot nie chce jeść i cały c..
No więc mam już dosyć starego kota. Około 5 - 6 lat. I pewnego dnia przyszedłem ze szkoły wgl nie ch..Kot wchodzi we własne odch..
Mam czteromiesięczną koteczkę od miesiąca i od początku nie było żadnego problemu z korzystaniem z k..Starszy kot po kastracji w..
Mam w domu dwa koty maczek 2, 5 roku i dżony 8 mies, ten starszy był kastrowany jak miał 8 mies, a d..Kot nie wchodzi do kuwety ..
Mam 6 tygodniowego kocurka, jest u mnie od prawie tygodnia, nie robi siku nigdzie indziej oprócz kuw..InformacjaPorada internetowa nie mo?e stanowi? podstawy do leczenia. Do postawienia prawidłowej diagnozy i leczenia konieczne jest zbadanie pacjenta. W żadnym wypadku diagnoza postawiona on-line nie mo?e by? traktowana jako ostateczna. Witryna vetopedia.pl ani lekarz udzielający porady nie ponosi odpowiedzialności za poradę udzieloną przez internet.















































































