Portal weterynaryjny vetopedia
9 lat w internecie, 21726 porady weterynaryjne, 3540 lecznice, 3394 lekarzy weterynarii, 375 artykułów.
9 lat w internecie, 21726 porady weterynaryjne, 3540 lecznice, 3394 lekarzy weterynarii, 375 artykułów.
![]() |
porady psiego psychologa |
Suczka 4 letnia i nowy psiak w domu
Witam, dziewczyna ma suczkę 4 letnia wychowała się u boku suki owczarka niemieckiego. Mieszkamy razem i myślę o adoptowaniu szczeniaka i czy rasa ma jakieś znaczenie np. Owczarek niemiecki lub labrador ?
Rasa ma znaczenie, natomiast w trochę innym kontekście - nie podobieństwa do rasy przedstawiciela, z którą suczka się wychowywała, tylko w kontekście "dopasowania" charakterów obydwu zwierząt. Istotną rzeczą, są również Państwa oczekiwania wobec psa i możliwości zaspokojenia potrzeb psa konkretnej rasy (przykładowo inny będzie schemat dla owczarka, inny dla labradora inny dla buldożka). pozdrawiam
|
Sadyba Katowice tel. 51 529 51 65 tel. 515 295 165 godziny otwarcia: dzisiaj 8:00 do 19:00 placówka pełni dyżur telefoniczny w nagłych wypadkach poza podanymi godzinami pracy |
||
Podobne pytania
Mój nieosłuchana suczka ci..
Witam. Mam ogromny problem z moja suczką. Saba (duży czarny pies mieszaniec o dużych uszach ) ma 8 l..Pies szczeka gdy zostaje s..
Co zrobić kiedy pies szczeka cały czas pod nieobecność domowników w domu? Potrafi tak cały czas.Pies sika w domu w nasteps..
Mam dwa pieski rasy biszon frise starszy ma dwa lata młodsza 4 miesiące prawie rok zajeło mi naucze..Drugi pupil w domu
Mam koszmarny problem i nie wiem jak sobie już z tym poradzić. Mianowicie mamy 4 letnią suczkę kunde..Moja suczka wygląda jakby ..
Dzień dobry mam roczną suczkę rasy shih tzu po pierwszej cieczce którą dostała 6 stycznia miała cią..Moja suczka dziwnie się za..
Sunia mimo podeszłego wieku zawsze zachowuje się jak szczeniak, obszczekuje listonosza i inne psy. D..Szczeniak szczeka na kota ..
Wzięłam szczeniaka ze schroniska jak miał ok. 2-3 miesiące. Ponadto mam 13-letniego kota w domu. Na..Interesująca dla psów sucz..
Moja suczka sznaucera miniaturowego (urodziła się 26. 05. 2011r. ), miała pierwszą cieczkę 18. 02. 2..Suczka chodzi do tyłu
Moja ukochana suczka od wczoraj chodzi do tyłu i zachowuje się jak pijana . Nie chce jeść pić tylko ..Suczka często oddaje mocz
Witam, u mojej 10 letniej suczki rasy amstaff zauważyłam częste oddawanie moczu a raczej jego nie tr..InformacjaPorada internetowa nie mo?e stanowi? podstawy do leczenia. Do postawienia prawidłowej diagnozy i leczenia konieczne jest zbadanie pacjenta. W żadnym wypadku diagnoza postawiona on-line nie mo?e by? traktowana jako ostateczna. Witryna vetopedia.pl ani lekarz udzielający porady nie ponosi odpowiedzialności za poradę udzieloną przez internet.
















































































