
![]() |
porady weterynaryjne |
Kot ma bóle kończyn
Moj kot od wczoraj ma bole nog, byłam z nim u weterynarza pani doktor dała kotkowi 2 zaszczyki i kroplowke z witaminami na wzmocnienie. Dzis rano i do poludnia kot był wesoły mruczał, bawił sie i sam jadł, teraz znow go bola nożki i cały czas leży je jak mu sie da do buzi nie umie stac na tylnich nogach. Weterynarz powiedzial ze to bol stawow. Co moge dać kotkowi zeby nie bolały go te stawy , jutro ide z nim do kontroli, co moze byc przyczyna bolu? Dziekuje za inf.
zbyt mało danych żeby odnieść się do przypadku zalecałbym wykonanie badań rtg w zależności od tego jakie kończyny są przyczyną bólu.
|
3368
|
||
|
Bohaterów 52 Rzeszów tel. 17 87 30 111 tel. 603 970 916 godziny otwarcia: dzisiaj 11:00 do 16:00 placówka pełni dyżur telefoniczny w nagłych wypadkach poza podanymi godzinami pracy telefon dyżurny: 603 970 916 |
||
Przydatne artykuły zoologiczne
Podobne pytania
Bezwład wszystkich kończyn..
Witam i proszę o pomoc, kotka w wieku 4 m-cy nagle przestała chodzić. Apetyt w normie, myje się i po..Drgania kończyn u kotki po..
Witam moja 6 miesiĘczna kotka zostaŁa wy sterylizowana 11. 03. 2011 roku w gabinecie weterynaryjnym..Zatoki okołoodbytowe a nie..
Witam. Dwa tygodnie temu, moja kotka zaczęła utykać na tylną łapę, na zmianę z drógą, czasem kurcząc..Kot z niedowładem kończyn
Kocur , wiek ok 5miesięcy, dziś kotek utknął w oknie uchylonym, pomogłam mu wyjść i chodził normalni..InformacjaPorada internetowa nie mo?e stanowi? podstawy do leczenia. Do postawienia prawidłowej diagnozy i leczenia konieczne jest zbadanie pacjenta. W żadnym wypadku diagnoza postawiona on-line nie mo?e by? traktowana jako ostateczna. Witryna vetopedia.pl ani lekarz udzielający porady nie ponosi odpowiedzialności za poradę udzieloną przez internet.






