• 2019-02-14 18:58

    Inwazja niedźwiedzi polarnych

    Błąkają się po ulicach, grasują w śmietnikach, a nawet próbują wchodzić do domów. Rosja zmaga się z inwazją niedźwiedzi polarnych. Wygłodniałe zwierzęta szukają...

  • 2019-02-14 08:18

    Przyczyny załatwiania się kota poza kuwetą

    Załatwianie się kotów poza kuwetą to jeden z częstszych przypadków nad którym pracują behawioryści. Sygnałów wysyłanych w ten sposób przez koty nie można bagatelizować....

  • 2019-02-13 21:56

    Policzyli łosie nad Biebrzą

    W Biebrzańskim Parku Narodowym żyje około 600 łosi. Tak wynika ze wstępnych szacunków. Może się jednak okazać, że zwierząt tych jest jeszcze więcej, bo w planach jest kolejne...

  • 2019-02-13 08:05

    Jak pobrać mocz do badania od kota

    Badanie moczu to jedna z podstawowych metod diagnostycznych stanu zdrowia u kotów. Często jednak problemem jest sam proces pobrania moczu zwierzęcia. Jak zrobić to sprawnie, szybko i...

  • 2019-02-12 15:56

    Pomogli zwierzętom, a teraz mają problemy

    Poznańskie zoo przyjęło do siebie zwierzęta z nielegalnej hodowli, a teraz ma na głowie prokuraturę. Chodzi o niepotrzebne-zdaniem śledczych-zabiegi kastracji.

  • 2019-02-12 00:54

    Nazwij karalucha imieniem byłej miłości

    Szukasz recepty na złamane serce? Nazwij karalucha imieniem swojego byłego partnera. Taką oryginalną, walentynkową akcję organizuje zoo w Wielkiej Brytanii.

  • 2019-02-10 22:25

    Dieta monobiałkowa

    Niepożądane reakcje na pokarm to coraz częstsze zjawisko występujące u psów i kotów. Może objawiać się różnymi dolegliwościami, które są uciążliwe nie tylko dla...

  • 2019-02-08 13:07

    Bohaterski królik

    Królik uratował dwa małe pieski. Znalazł szczeniaki w lesie i zaopiekował się nimi jak własnymi dziećmi.

  • 2019-02-07 21:09

    Nietypowy spacer świnki wietnamskiej

    Po ulicach Warszawy spacerowała świnka wietnamska. Zauważyło ją dwóch mężczyzn, którzy wracali w nocy do domu.

  • 2019-02-07 08:26

    Kardiomiopatia rozstrzeniowa u psów

    Choroby serca u naszych psów zwykle przebiegają bezobjawowo. Oznaki pojawiają się dopiero w momencie, gdy zmiany patologiczne są mocno zaawansowane. Uniemożliwia to wczesną diagnozę ...

Weterynarz w okolicy

Znajdź lekarza
weterynarii

szukaj weterynarza