wróć

Vetid

 

VETID

Na rynku pojawiła się nowa jakość w oznaczaniu i identyfikacji szczepionych zwierząt. Żadna inna marka identyfikatorów nie jest tak zaawansowana technologicznie, co vetid.

Dlaczego Vetid ?

Współtwórcą marki vetid jest osoba która wprowadziła nowoczesność na rynku identyfikatorów wprowadzając do nich takie funkcje jak: jednolitej i unikalnej numeracji, bazy danych, infolinii oraz wszystkich usług dodanych: od powiadomienia o upływającym terminie szczepienia do kodów qr na zawieszce. Rzeczy, które zostały entuzjastycznie przyjęte przez rynek a większość z nich zaasymilowana przez konkurencję.

VETID idzie dalej!

Wierzymy w ciągły rozwój, dlatego w vetid wprowadziliśmy szereg usprawnień i nowych usług. Oparte na zebranym doświadczeniu pomogą i ułatwią używanie identyfikatorów zarówno lekarzom weterynarii jak i właścicielom zwierząt.

Pre-rejestracja

Każdy zamówiony identyfikator jest już wtępnie zarejestrowany w bazie danych vetid i od razu przypisany do lecznicy w której go wydano. Nawet jeśli lecznica czy właściciel zwierzęcia nie dokona rejestracji w bazie danych zwierzę jest bezpieczne - ponieważ w lecznicy znajduja się jego dane.

Całodobowa infolinia

vetid oprócz międzynarodowej wyszukiwarki internetowej posiada również infolinię telefoniczną, działającą przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. W języku polskim, angielskim i niemieckim.

Infolinia łączy bezpośrednio z właścicielem zwierzęcia, bez konieczności zapisywania numeru czy wykonywania dodatkowych połączeń.

Z przeprowadzonych badań wynika, iż wprowadzenie bezpośredniego połączenia przez infolinię z właścicielem zwierzęcia, skróciło średni czas powrotu zaginionego do domu z ok. 40 do 5 godzin.

To ogromna różnica , biorąc pod uwagę, że pierwsze 12 godzin od zaginięcia to okres krytyczny - stanowiący o dalszym zdrowiu i losie pupila.

Usługa dostępna TYLKO dla posiadaczy identyfikatorów vetid

Nowoczesny materiał

Postanowiliśmy odejść od tradycyjnego aluminium. vetid jest wykonany z trwałego plastiku, takiego z jakiego wykonuje się np dowody osobiste. Nie brudzi sierści, nie jest ostry na brzegach, nie niszczy obroży i szelek, jest lżejszy, trwalszy i nie dzwoni.

Potwierdzenie szczepienia

Komplet zawiera również potwierdzenie szczepienia - w postaci trwałej plastikowej karty, łatwej do umieszczenia w portfelu i okazania w przypadku konieczności. Karta zawiera również kody pozwalające na używanie jej jako karty stałego klienta lub karty rabatowej.

Powiadomienie o terminie szczepienia

vetid to również powiadomienie o terminie zbliżającego się szczepienia - system wysyła je na miesiąc oraz dwa tygodnie przed upływem terminu szczepienia. Powiadomienie sms i email zawiera dane Państwa lecznicy, w której zostało wykonane poprzednie szczepienie. Dodatkowo email zawiera wszelkie informacje dotyczące szczepień i wścieklizny oraz zagadnienia prawne dotyczące konieczności szczepienia.

Podsumowanie

Zawieszki vetid są małe i lekkie. Dzięki temu nie przeszkadzają nawet małym psom czy kotom. Zastosowany materiał nie brudzi sierści i nie hałasuje.

Każdy własciciel zwierzaka dostaje 2 zawieszki: jedną na obrożę, a drugą "na zapas". Jeśli masz dwie obroże, Twój zwierzak zawsze będzie zabezpieczony.

Karta vetid mieści się do portfela i można ją cały czas mieć przy sobie (możliwość natychmiastowego potwierdzenia szczepienia)

QR KOD, wyszukiwarka internetowa i całodobowa infolinia telefoniczna umożliwiają szybką identyfikację oraz powrót zagubionego i przestraszonego zwierzaka do domu.Artykuły które mogą cię również zainteresować

Vetid uniwersalny

 Vetid to identyfikator przypinany psu do obroży. Jest on widoczny z daleka, więc już na pierwszy rzut oka widać że pies ma właściciela. Identyfikator jest wyposażony w unikalny..

Vetid - skuteczność gwarantowana

 Vetid to identyfikator przypinany psu do obroży, po wykonanym szczepieniu na wściekliznę. Jest on widoczny z daleka, więc już na pierwszy rzut oka widać że pies został zaszczepiony..

Niewiarygodna wyprzedaż - tylko 48..

 Niewiarygodna wyprzedaż w zaprzyjaźnionym sklepie zoologicznym! Zooplus to największy w Europie internetowy sklep zoologiczny, oferujący swoim klientom ponad 8.000 artykułów dla..

Przełomowa metoda regeneracji ran

 W polskich domach mieszka ok 8 mln psów i 6 mln kotów. Coraz częściej czworonogi trafiają do naszych rodzin, a właściciele starają się zapewnić im najlepszą opiekę. Zespół Vet ..

Weterynaryjny bank komórek..

 Weterynaryjna medycyna regeneracyjna to prężnie rozwijająca się nowa dziedzina medycyny weterynaryjnej, dzięki której już dziś jest możliwa odbudowa zniszczonych tkanek..

Zwierzę - odpowiedni prezent pod..

 Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Coraz częściej mimowolnie poddajemy się szałowi przedświątecznych zakupów, szukamy oryginalnych prezentów, które mają ..

Coroczna wizyta kontrolna

 Zwierzę to obowiązek. Oprócz karmienia, utrzymywania higieny i zapewnienia odpowiedniej ilości ruchu, ważna jest profilaktyka, która może uchronić zwierzę przez wieloma poważnymi ..

Pogotowie weterynaryjne

 Do tej pory dyżury prowadziły różne lecznice i gabinety. Rozwiązanie to niestety ograniczało możliwość utrzymywania dyżurów tylko dla większych zakładów leczniczych dla..

Adresówka dla psa

 Codziennie do schronisk dla bezdomnych zwierząt trafia mnóstwo zaginionych psów i kotów, których właściciele nie zadbali, aby ich zwierzę miało adresówkę lub chip. Bądź..

Akcja sterylizacji

 Przez cały miesiąc marzec br. będzie trwała XIII edycja Ogólnopolskiej Akcji Sterylizacji Zwierząt, organizowana przez Stowarzyszenie Obrońców Zwierząt z Warszawy. W ramach akcji w ..

oddam psa
ff