wróć

Nowości w portalu vetopedia

1 / 12   następna_strona
Uwaga, Uwaga! Wszystkie szare, czarne, białe i kolorowe, z oklapniętym uszkiem, z podwiniętym ogonkiem, mruczące i szczekające, te gryzące marchewkę i te lubiące jedzonko z miseczki, już jest! Miejsce stworzone specjalnie dla Was!
VET&PET Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna !
Nowo otwarte miejsce dla Twojego pupila to świeże spojrzenie i potężne zaplecze dzięki temu, że włożyliśmy w nie całe serce i energię, aby pomagać Wam w
Uwaga! Uwaga!
Właściciele psów i kotów mogą za darmo zaczipować swojego pupila. W tym roku samorząd Konstancina-Jeziorny dofinansuje też zabiegi sterylizacji i kastracji czworonogów.
Wszystkie zabiegi w naszej klinice przeprowadzane są w wysokim standardzie usługi, ( tlenoterapia , znieczulenie wziewne lub TIVA, płynoterapia i.v., inkubacja,), wykonywane są przez specjalistów chirurgów.
Czipowanie
Akcja bezpłatnego czipowa
Zachęcamy do korzystania z alternatywnych metod leczena jakimi są fizjoterapia oraz komórki macierzyste i osocze bogatoplytkowe PRP.
Coraz wieksza popularnosc zdobywa medycyna regeneracyjna, ktora niesie ze sobą wiele nadzieji
Właśnie ukończyłem prestiżowy Kurs Dyplomowy Rehabilitacji i Fizjoterapii Psów CCRP w Palma de Majorka.

Lekarzy weterynarii zapraszam do szeroko rozumianej współpracy, a właścicieli psów (i kotów) zachęcam do umówienia się na zabiegi rehabilitacyjne ich zwierzaków.

Przypominam, że dysponujemy bardzo szeroką gamą sprzętu do rehabilitacji i fizykoterapii zwierząt:
- bieżnia wodna dla psów
- aparaty d
BASset Głogów Ogrodowa 13 | 24-06-2015 14:43
Zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt są naszym priorytetem dlatego, od momentu powstania, Przychodnia Weterynaryjna BASset w Głogowie, oferuje Państwu coraz szerszy zakres diagnostyki zwierząt.

Dzięki zakupieniu w ostatnim czasie przez Przychodnię najnowocześniejszego urządzenia firmy ESAOTE MY LAB ALFA gwarantującego najwyższą jakość obrazowania i niespotykaną sprawność diagnostyczną - od niedawna mamy możliwość wykonywania bada
Witamy! Zapraszamy na naszą nową stronę internetową pod adresem: www.przychodniakoala.pl
Zabrze ul. Wolności 124A | 08-01-2015 19:20
Uwaga! Od 12.01.2015 Przychodnia rozpoczyna działanie w nowej siedzibie - Zabrze, ul. Wolności 124A. Zapraszam serdecznie!
Witam wszystkich na profilu Przychodni dla zwierząt HALIVET, mieszczącej się przy ul. Okuniewskiej 62A w Halinowie. Przychodnia powstała aby otoczyć profesjonalną opieką Państwa czworonożnych przyjaciół. W przyjaznej atmosferze staramy się zapewnić fachową pomoc na najwyższym poziomie, wykorzystując do tego celu najnowocześniejsze urządzenia i sprzęt medyczny.
Nasi lekarze stale podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach,
wróć

Nowości w portalu vetopedia

1 / 12   następna_strona
oddam psa
ff