wróć

porady weterynaryjne

Milbamex czy drontal

Witam biorę psa ze schroniska, od lat stosują tam drontal, chcę go odrobaczyć preparatem o jak najszerszym spektrum, aby uniknąć zakażenia zwierząt które już mam w domu, czy sensowna jest zmiana preparatu na milbamex np. ? A jeśli nie to jaki preparat najlepiej zastosować? Zależy mi na preparacie który będzie jak najbezpieczniejszy dla psiaka, cena nie gra roli
z góry dziękuje za odp

Odpowiedź

dr n.wet Barbara Fojut-Pałka

Milbemax to dobry wybór. bfp

Porada internetowa nie może stanowić podstawy do leczenia. Do postawienia prawidłowej diagnozy i leczenia konieczne jest zbadanie pacjenta. W żadnym wypadku diagnoza postawiona on-line nie może być traktowana jako ostateczna. Witryna vetopedia.pl ani lekarz udzielający porady nie ponosi odpowiedzialności za poradę udzieloną przez internet.
vetid
    czy odpowiedź była pomocna?
Przychodnia weterynaryjna
zapamietaj
1546
Bartnicza 3
Warszawa Targówek
22 675 98 45

  • zobacz na mapie
  • Dodaj na FB

Podobne pytania

InformacjaPorada internetowa nie może stanowić podstawy do leczenia. Do postawienia prawidłowej diagnozy i leczenia konieczne jest zbadanie pacjenta. W żadnym wypadku diagnoza postawiona on-line nie mo?e by? traktowana jako ostateczna. Witryna vetopedia.pl ani lekarz udzielający porady nie ponosi odpowiedzialności za poradę udzieloną przez internet.
oddam psa
qq
ff