wróć

porady weterynaryjne

Kot przestał jeść i pić wodę

Kociak wiek 5 lat, od 20 godzin przestał jeść i pić, nie wychodzi z legowiska. Tylko raz wyszedł do kuwety. Normalnie w takim czasie wielokrotnie jadł i pił wodę, oraz wychodził z domu na teren posesji. Dzisiaj o godz. 20 zmierzyłem temperaturę, pokazał termometr 39, 4. Jutro planujemy wizyte u weterynarza, ale niepokoimy się czy to coś poważnego.

Odpowiedź

dr n.wet Barbara Fojut-Pałka

Kot ma gorączkę. Gorączka towarzyszy wielu chorobom. Tylko lekarz wet. po zbadaniu kota bedzie mógł wypowiedzieć sie na temat tego czy choroba dla kota jest groźna. bfp

Porada internetowa nie może stanowić podstawy do leczenia. Do postawienia prawidłowej diagnozy i leczenia konieczne jest zbadanie pacjenta. W żadnym wypadku diagnoza postawiona on-line nie może być traktowana jako ostateczna. Witryna vetopedia.pl ani lekarz udzielający porady nie ponosi odpowiedzialności za poradę udzieloną przez internet.
vetid
    czy odpowiedź była pomocna?
Przychodnia weterynaryjna
zapamietaj
1546
Bartnicza 3
Warszawa Targówek
22 675 98 45

  • zobacz na mapie
  • Dodaj na FB

Podobne pytania

Mój kotek ząbkuje i przesta jeść

Moja kotka ma 5 miesięcy, kilka dni temu zauważyłam, że zęby mleczne zmieniają się jej na..

InformacjaPorada internetowa nie może stanowić podstawy do leczenia. Do postawienia prawidłowej diagnozy i leczenia konieczne jest zbadanie pacjenta. W żadnym wypadku diagnoza postawiona on-line nie mo?e by? traktowana jako ostateczna. Witryna vetopedia.pl ani lekarz udzielający porady nie ponosi odpowiedzialności za poradę udzieloną przez internet.
oddam psa
qq
ff