wróć

porady weterynaryjne

Pies

Witam mamy 3 miesiecznego szczeniaka w domu od okolo 2 tygodni pies zaczał kulec i chodzic na kostce łapka sie wykrzywiła do srodka chodzi na kostce ale tylko ta jedna łapa 3 pozostale lapy sa zdrowe skad ten uraz i co to moze byc jak go bralismy to nic mu nie bylo ladnie chodzil dodaje ze szczeniak przebywa w kojcu i spi z innym psem w budzie

Odpowiedź

dr n.wet Barbara Fojut-Pałka

Bardzo lakoniczny opis. Można było choćby zdjęcie chorej łapki zamieścić. Psa musi obejrzeć lekarz weterynarii. bfp

Porada internetowa nie może stanowić podstawy do leczenia. Do postawienia prawidłowej diagnozy i leczenia konieczne jest zbadanie pacjenta. W żadnym wypadku diagnoza postawiona on-line nie może być traktowana jako ostateczna. Witryna vetopedia.pl ani lekarz udzielający porady nie ponosi odpowiedzialności za poradę udzieloną przez internet.
vetid
    czy odpowiedź była pomocna?
Przychodnia weterynaryjnadr n.wet Barbara Fojut-Pałka
zapamietaj
1546
Bartnicza 3
Warszawa Targówek
22 675 98 45godziny otwarcia:
dzisiaj 9:00 do 12:00  • zobacz na mapie
  • Dodaj na FB

Podobne pytania

InformacjaPorada internetowa nie może stanowić podstawy do leczenia. Do postawienia prawidłowej diagnozy i leczenia konieczne jest zbadanie pacjenta. W żadnym wypadku diagnoza postawiona on-line nie mo?e by? traktowana jako ostateczna. Witryna vetopedia.pl ani lekarz udzielający porady nie ponosi odpowiedzialności za poradę udzieloną przez internet.
oddam psa
qq
ff