wróć

porady weterynaryjne

Linienie u świnki morskiej

Witam od pewnego czasu mam swinke morska ktora strasznie gubi siersc jest napewno zdrowa bo ostatnio bylam z nia na wizycie u weterynarza ale chcialam zapytac co mozna zrobic lub jakie preparaty stosowac zeby mniej siersci jej wypadalo?

Odpowiedź

lek.wet Andrzej Maszewski

jeśli skóra jest zdrowa mozna podawac śwince pervivet, preparat dla małycg gryzoni w kroplach, warto skorygowac i urozmaicic diete
Porada internetowa nie może stanowić podstawy do leczenia. Do postawienia prawidłowej diagnozy i leczenia konieczne jest zbadanie pacjenta. W żadnym wypadku diagnoza postawiona on-line nie może być traktowana jako ostateczna. Witryna vetopedia.pl ani lekarz udzielający porady nie ponosi odpowiedzialności za poradę udzieloną przez internet.
vetid
    czy odpowiedź była pomocna?
Gabinet weterynaryjny
zapamietaj
3011
M .Piłsudskiego 138
Starachowice
41 274 95 41

502139161  • zobacz na mapie
  • Dodaj na FB

Podobne pytania

InformacjaPorada internetowa nie może stanowić podstawy do leczenia. Do postawienia prawidłowej diagnozy i leczenia konieczne jest zbadanie pacjenta. W żadnym wypadku diagnoza postawiona on-line nie mo?e by? traktowana jako ostateczna. Witryna vetopedia.pl ani lekarz udzielający porady nie ponosi odpowiedzialności za poradę udzieloną przez internet.
oddam psa
qq
ff