Ogłoszenia weterynaryne

1 / 84 nast?na_strona
Warszawa - lekarz weterynarii
23-08-2017
Rozwijająca się Przychodnia Weterynaryjna w Warszawie na Stegnach (Dolny Mokotów) poszukuje lekarza weterynarii na kilka dyżurów tygodniowo plus jedna sobota w miesiącu.

Mile widziane doświadczenie z małymi zwierzętami, dyspozycyjność.
Praca w młodym zespole, dobra atmosfera, samodzielne stanowisko.
Kontakt: katalonska1@gmail.com , tel. 691374762
Lekarz Weterynarii
16-08-2017
Przychodnia Weterynaryjna w Wołominie zatrudni Lekarza Weterynarii do pracy na samodzielnym stanowisku. Wymagane doświadczenie w pracy z małymi zwierzętami. Oferujemy zatrudnienie w doświadczonym zespole, w dobrze wyposażonej i rozwijającej się Przychodni. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel.: 696-454-307.
lekarz weterynarii
16-08-2017
Szukam lekarza weterynarii do pracy w gabinecie w Białych Błotach k/Bydgoszczy. Pozostałe informacje pod numerem tel. 696811888 lub mail gabczapla@interia.pl
02-08-2017
Zatrudnię lekarza weterynarii na pełny etat. Praca małe zwierzęta + egzotyka. Przychodnia w pełni wyposażona RTG-cyfra, USG, EKG, morfologia , biochemia itd. Praca w zgranym zespole , umożliwiamy rozwój.
Technik weterynarii/ zootechnik
23-07-2017
Praca w młodym zespole, gabinet dobrze wyposażony, laboratorium, pełne zaplecze diagnostyczne, telefon i samochód służbowy. Praca głównie przy bydle,oferujemy pomoc w znalezieniu mieszkania. tel. 514973514, lekwetjablonna@gmail.com
Lecznica na sprzedaż
11-07-2017

Polecam na sprzedaż nieruchomość gruntową (jako przedmiot prawa własności), składającą się z działki o pow. 6700 m2, zabudowanej murowanym budynkiem mieszkalnym w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej 220 m2 (w tym garaż jednostanowiskowy).

Miejscowość gminna, brak lekarza weterynarii w miejscowości.
Budynek to obiekt piętrowy, z poddaszem
IDEXX Laboratories - Inside Sales Account Manager
29-06-2017
FIRMA IDEXX Laboratories– światowy lider weterynaryjnej diagnostyki laboratoryjnej zatrudni pracownika na stanowisko:

Inside Sales Account Manager (ISAM)
(Warszawa)
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż stacjonarną w oparciu o konsultacje medyczne oraz jej monitorowanie.
Oczekujemy:
• wykształcenie wyższe weterynaryjne
• komu
IDEXX Laboratories - Administrator Sprzedaży
23-06-2017
Umowa o pracę - Administrator Sprzedaży
• telefoniczna obsługa klientów
• administracja biurowa (kurierzy, poczta, etc.)
• obsługa wierzytelności
Wymagania:
• wykształcenie średnie lub wyższe
• znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym
• umiejętność pracy samodzielnie i w zespole
• wysoka kultura osobista
• umiejetność pracy pod p

oddam psa
ff