Ogłoszenia weterynaryne

1 / 80 nast?na_strona
lekarz wetrynarii
24-03-2017
Do pracy w lecznicy (Łomianki k/o Warszawy) poszukuję lekarza weterynarii.Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt, wykonujemy zabiegi chirurgiczne, badania laboratoryjne, posiadamy aparat USG.Wykonujemy również zabiegi pielęgnacyjne, czesanie , strzyżenie psów.Na miejscu posiadamy hodowle psów rasowych.
Praca w systemie zmianowym.Zainteresowanych proszę o przesłanie CV :kielpin.lecz
24-03-2017
IDEXX Konsultant d/s wsparcia medyczno-technicznego w terenie
21-03-2017
FIRMA IDEXX Laboratories– światowy lider weterynaryjnej diagnostyki laboratoryjnej zatrudni pracownika na stanowisko:

Konsultant d/s wsparcia medyczno-technicznego w terenie
(Teren: Północna Polska)
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za instalacje sprzętu i szkolenia w zakresie interpre
IDEXX Laboratories Konsultant d/s wsparcia medyczno-technicznego w terenie
21-03-2017

Praca lekarz weterynarii. Grodzisk Mazowiecki / okolice Warszawy
17-03-2017
Lecznica w Grodzisku Mazowieckim pracująca 7 dni w tygodniu , w godzinach 10-24 , z pełnym zapleczem diagnostycznym zatrudni Samodzielnego lekarza weterynarii i absolwenta do pracy,przynajmniej na 2 dyżury popołudniowe w tygodniu i jeden weekend.
Praca w zgranym zespole.
Możliwość większej liczby dyżurów .zainteresownych proszę o kontakt mailowy mpakula7@o2.pl.
Może to oferta dla
technik weterynarii
16-03-2017
Witam,
szukam pracy jako technik weterynarii. W czerwcu zdobędę tytuł, a już teraz chętnie podejmę pracę jako technik, ewentualnie jako recepcjonistka w przychodni weterynaryjnej. Nie mam doświadczenia poza 160 h praktyk w przychodni.
Lekarz i technik weterynarii
14-03-2017
Praca dla lekarza i technika weterynarii w przychodni weterynaryjnej pod Zambrowem zajmującej się głównie leczeniem bydła.
Oferujemy:
-tel. i samochód służbowy
-satysfakcjonujące zarobki
-pracę w licznym i zgranym zespole
-możliwość rozwoju zawodowego

Kontakt
e-mail issa@onet.eu
lub tel. 695 821 788, 604 143 053 w godz. 6.00-12.00
Technik weterynarii
14-03-2017
Poszukuję technika weterynarii z doświadczeniem. Szukam osoby zaangażowanej, chętnej do pracy w zespole. Miejsce pracy Bytom.
Kontakt mailowy: anna.konkretna@gmail.com

oddam psa
ff