Zdjęcie poglądowe
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Łatwiej odzyskasz zaginionego psa

Zmiany i nowe funkcje w identyfikatorach Vetid pozwolą na jeszcze szybsze odnalezienie zagubionego zwierzaka oraz znacznie zwiększą wygodę właścicieli psów.

Identyfikatory vetid, które pojawiły się cztery lata temu na rynku wniosły mnóstwo innowacji i zmian. Działania producentów są skupione przede wszystkim na skutecznosci działania identyfikatorów i jak najszybszym odzyskaniu zagubionego zwierzaka.

Całodobowa infolinia telefoniczna

Działa przez całą dobę i łączy bezpośrednio znalazcę z właścicielem zwierzęcia lub wskazanymi przez niego osobami (do 5 numerów telefonicznych). Bezpiecznie, bez podawania numeru, wystarczy jeden telefon i znalazca jest łączony z właścicielem.

To ogromny skok jakościowy w przypadku identyfikatorów i tradycyjnego rozwiązania jakim jest umieszczenie na identyfikatorze numeru do lecznicy czynnej w określonych godzinach.

Telefoniczna rejestracja

Ze względu na wygodę użytkowników systemu reaktywowano również telefoniczną rejestrację identyfikatorów.
Po wybraniu numeru 22 100 69 49 wystarczy podać numer identyfikatora Vetid by zarejestrować go w ciągu kilku sekund. Identyfikatory vetid można również rejestrować przez stronę internetową.

Vetid otrzymasz również u wybranych lekarzy weterynarii przy szczepieniu na wściekliznę.

Nowości

Od sezonu 2020 zmieni się również zasada funkcjonowania kodów QR na identyfikatorach Vetid: Zamiast otwarcia przeglądarki internetowej z danymi właściciela, po zeskanowaniu kodu zostaniemy natychmiast połączeni z włascicielem zwierzęcia, bez konieczności wpisywania numeru identyfikatora, co dodatkowo uprości i przyspieszy całą procedurę.