Czy Twój zwierzak jest bezpieczny?

Od kilku lat identyfikatory Vetid wyznaczają nową jakość w oznaczaniu i identyfikacji szczepionych zwierząt. Żadna inna marka identyfikatorów nie jest tak zaawansowana technologicznie, co Vetid.

Podstawowym założeniem jest skuteczność działania i prostota funkcjonowania. Z Vetid nie trzeba specjalnych zabiegów, by zabezpieczyć swojego psa lub kota w razie jego zaginięcia.

Tak samo jest w przypadku odnalezienia zwierzaka - nie trzeba żadnych specjalistycznych urządzeń ani wiedzy, wystarczy zwykły telefon.

Co to jest vetid

vetid to identyfikator jest wyposażony w unikalny numer id zapisany w bazie danych, co w przypadku zagubienia lub ucieczki psa pozwoli na szybkie odnalezienie właściciela. vetid posiada całodobową infolinię telefoniczną, wyszukiwarkę internetową oraz kod QR pomagający w uzyskaniu kontaktu z właścicielem.

Dlaczego vetid ?

Podstawą naszego systemu jest skuteczność i działanie dla dobra zwierząt. Dlatego też wszystko w vetid jest zaplanowane tak, by dawało jak największą szanse odnalezienia właściciela zwierzęcia.

vetid jest wykonany z trwałego materiału z którego wykonuje się karty kredytowe. Możesz wybrać również wersję z anodowanego aluminium. Nasze identyfikatory są również przystosowane do psów małych ras.

vetid dba o Twoje bezpieczeństwo.

Nigdy i nikomu nie przekazujemy danych osobowych ani numeru telefonu właściciela. Łączymy znalazcę i właściciela bezpośrednio, bez podawania numeru.

Całodobowa infolinia

Nie zawsze mamy jak zapisać numer, czasem pada deszcz, mamy zajęte ręce.
Dlatego nasza całodobowa infolinia łączy bezpośrednio znalazcę psa i właściciela zwierzęcia.


Z przeprowadzonych badań wynika, iż wprowadzenie bezpośredniego połączenia przez infolinię z właścicielem zwierzęcia oraz dodanie 5 numerów kontaktowych, skróciło średni czas powrotu zaginionego do domu z ok. 40 do 5 godzin.

Nawet jeśli mieszkasz w rejonie przygranicznym - infolinia oprócz języka polskiego funkcjonuje również w języku angielskim i niemieckim.

vetid został zaprojektowany od podstaw przez miłośników zwierząt. Jego głównym celem jest skuteczność działania. vetid ciągle się rozwija a adaptowanie naszych rozwiązań przez innych producentów jest doskonałym dowodem na to, że robimy to dobrze.

Wybierając nasz produkt masz pewność że naprawdę zależy nam na bezpieczeństwie Twojego zwierzaka.

Niektórzy producenci identyfikatorów umieszczają na identyfikatorach numer telefonu i nazwę lecznicy.
Dzwoniąc po godzinach pracy - w większości przypadków się nie dodzwonimy, pozostawiając psa samego na ulicy.
W przypadku vetid mamy pewność że się dodzwonimy do właściciela.
I to bez konieczności notowania lub zapamiętywania numeru.

Po co? Mój pies ma czipa!

Nawet jeśli Twój pies ma wszczepionego czipa warto zadbać o jego dodatkowe zabezpieczenie. vetid jest doskonałym uzupełnieniem mikroczipu. Do odczytania czipa potrzebne jest specjalne urządzenie - do vetid wystarczy telefon.

Dzięki temu Twój pies może uniknąć stresującej wizyty w schronisku dla zwierząt i wróci do domu znacznie szybciej.

Skąd wziąć vetid?

Możesz go otrzymać podczas szczepienia na wściekliznę w wybranych gabinetach weterynaryjnych Jeśli Twój lekarz nie wydaje identyfikatorów vet-id lub wydaje inne, bez całodobowej infolinii: Zamów identyfikator na naszej stronie.

Chcesz zamówić?

Zamów identyfikator - zadbaj o bezpieczeństwo swojego psa. Możesz go również otrzymać bezpłatnie lub za drobną dopłatą przy szczepieniu na wściekliznę w wybranych gabinetach weterynaryjnych.

Jesteś lekarzem weterynarii?

Zapraszamy do kontaktu pod nr: 22 100 43 50 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18

data publikacji artykułu: 2018-09-14

Zamów identyfikator vetid

Popularne teraz

Komentarze