Zdjęcie poglądowe
Uwaga, wysokie temperatury!
Sprawdź lokalną prognozę pogody

Czy wiesz kiedy Twój pupil ma imieniny?

Przez wieki ludzie świętowali imieniny jako dodatkowy dzień w roku, pełen specjalnych względów, prezentów i życzeń od bliskich. Ta tradycja jest głęboko zakorzeniona w kulturach wielu krajów, szczególnie w Europie Środkowej i Wschodniej, gdzie imieniny obchodzone są często z równie dużym, a czasem nawet większym entuzjazmem niż urodziny. Ale co z naszymi ukochanymi zwierzakami? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, kiedy twoje zwierzę ma swoje imieniny?

Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć specjalny kalendarz imienin dla naszych czworonożnych przyjaciół – psów i kotów. To doskonały sposób na dodanie radości i zabawy do życia naszych zwierząt, wprowadzając kolejny dzień w roku, kiedy możemy je szczególnie rozpieszczać.

Każdemu dniu w roku przypisaliśmy cztery imiona: dla psa, suczki, kota i kotki. Podobnie jak ludzie dzielą swoje imieniny z innymi, tak samo nasze zwierzaki będą miały swoje specjalne dni.

Na naszej stronie internetowej uruchomiliśmy specjalny formularz, gdzie możesz wpisać imię swojego zwierzaka, jego rodzaj (pies lub kot) oraz płeć. System automatycznie przypisze najbliższe dostępne "imieniny" twojemu pupilowi. Jeśli imię twojego zwierzaka jest już w naszym kalendarzu, poinformujemy cię, kiedy obchodzi swoje imieniny.

Dzisiaj jest Środa 24 lipca 2024. Imieniny obchodzą:


Fafik, Kicia
Arko, Pusia

Dodaj swojego zwierzaka i ustal datę jego imienin!

W przypadku popularnych imion, mogą one być przypisane do kilku różnych dat, więc nie musisz się martwić, że twoje zwierzę będzie dzieliło swoje imieniny z innym zwierzęciem o tym samym imieniu.

Czekamy na wasze zgłoszenia i nie możemy się doczekać wspólnego świętowania imienin naszych ukochanych czworonożnych przyjaciół! Dodaj imię swojego zwierzaka już dziś i dołącz do tej wspaniałej, nowej tradycji. Każdy członek rodziny zasługuje na swój wyjątkowy dzień!