2018-12-18 15:42

ArthroScan Kęsy – pomysł na prezent dla Twojego psa

Psy z dużym przejęciem obserwują przygotowania do świąt, niektóre z nich ogarnia lekki niepokój, inne z radością przyjmują zwiększoną krzątaninę i z zainteresowaniem śledzą ciekawe zapachy. Niewątpliwie jednak jest to dla nich trudny czas, gdyż domownicy, zajęci przygotowaniami, mają mniej czasu na pieszczoty, zabawę i długie spacery. Nagrodą za te niedogodności będzie smakowity prezent znaleziony pod choinką. Doskonałym pomysłem na prezent pod choinkę dla psa są zdrowe smakołyki – na pewno ucieszą psa, a przy okazji zadbają o jego zdrowie.

ArthroScan Kęsy to produkt, który jest bardzo chętnie zjadany przez psy, a jednocześnie dba o zdrowie ich stawów. Taki prezent szczególnie polecany jest tym psom, u których ważne jest wsparcie funkcjonowania stawów – psy starsze, z nadwagą, psy ze zwyrodnieniami i stanami zapalnymi stawów. Ponadto produkt będzie bardzo wskazany dla wszystkich psów, u których stawy narażone są na przeciążenia i mikrourazy chrząstki – psy sportowe, pracujące lub po prostu bardzo aktywne ruchowo.

ArthroScan Kęsy zawiera zestaw aż 10 specjalistycznych składników, które kompleksowo wspierają funkcjonowanie stawów i wykazują naturalne działanie przeciwzapalne.

  • Omega 3 i czarci pazur cechują się naturalnym działaniem przeciwzapalnym.
  • Chondroityna i glukozamina pełnią funkcje budulcowe, wspomagają regenerację chrząstki i zapobiegają mikrouszkodzeniom związanym z intensywnym ruchem lub przeciążeniem stawów.
  • Kolagen typu II stanowi główny białkowy składnik macierzy chrząstki stawowej, istotny do utrzymania jej odporności i elastyczności.
  • Kwas hialuronowy odpowiada za lepkość, właściwe funkcjonowanie mazi stawowej oraz odżywienie chrząstki stawowej, chroni powierzchnię chrząstki przed uszkodzeniami.
  • Witamina C i mangan są niezbędne w syntezie kolagenu, witamina E posiada naturalne właściwości antyoksydacyjne.
  • MSM stanowi źródło siarki niezbędnej do syntezy glikozaminoglikanów.

ArthorScan Kęsy jest dostępny w lecznicach weterynaryjnych i dobrych sklepach zoologicznych. A dla psów, dla których święta i sylwester to czas zwiększonego stresu i niepokoju warto rozważyć zakup kęsów Relaxer, które zawierają naturalne składniki łagodzące lęk i korzystnie wpływające na nastrój zwierzęcia. Dzięki temu ten czas będzie dla pupila pozbawiony stresu. W przypadku fobii dźwiękowej warto zapoznać się tym artykułem: Jak zadbać o psa w Sylwestra??

data publikacji artykułu: 2018-12-18

Popularne teraz

Komentarze