Ostra biegunka kotki brytyjskiej

Moja kotka jest ponad miesiac po porodzie 7kociat ciąża oraz połóg bardzo ja wyiszczyla. Strasznie schudla obecnie wazy 2kg. Dwa tyg. Wystapila u niej biegunka i wymioty poszlam do weta dal tabletki zastrzyk i bylo ok po tygodniu kotka zaczepa kichac i miec straszny katar oraz prawe oko zaczelo lzawic wiedzialam ze to zapewne koci katar. Pojechalam do weterynarza dostala antybiotyk niestety na drugi dzien zaczela wymiotowac i biegunka straszna wiec znowu wizyta u lekarza i zmiana antybiotyku niestety to nic nie dalo biegunka i wymioty wystepowaly dalej. Znowu wizyta u weterynarza: zalozenie welflonu kroplowka morfologia- duzo bialych krwinek malo czerwonych a wiec mala anemia i jakis stan zapalny w organizmie. 2 dni na samej kroplowce z dodaaniem tabletek na flore bakteryjna oraz antybotyk nie wie juz nazw za duzo tego. Wymioty ustaly ale biegunka dalej jest plynna smierdzaca dzisiaj podalam troche suchej karmy i miesa wieprzowego od godziny 16 juz trzy plynne kupy. Nie wiem co robic kot sie meczy je nie je i tak ma biegunke i jest slaba. Co podac do jedzenia by normalne kupa wrocila. Kotka ma 2 lata czy to mozliwe ze jakas powazna choroba?

Przede wszystkim proszę nie podawać wieprzowiny. Są specjalne diety dla zwierzat z problemami gastrycznymi. Kotka jest leczona i z lekarzem powinna Pani ustalać dalsze postępowanie. Na odległość w tym przpadku można bardziej zaszkodzić niż pomóc. Bfp   Polecam artykuły:  Robaczyce,  Biegunka u kota,  Koci katar,  


Dane zanonimizowane
Odpowiedzi udzielił lekarz weterynarii, konsultant portalu vetopedia.
Uwaga! Porada internetowa nie zastąpi badania i nie można jej traktować jako diagnozy. Jedyny właściwy wynik i diagnozę moża otrzymać w gabinecie weterynaryjnym po dokładnym zbadaniu zwierzaka przez lekarza weterynarii.