Podejrzenie połknięcia czegoś

Dzień dobry, od 2 dni moja suczka co jakiś czas bardzo intensywnie mlaska i słyszę, jak jej "burczy" w brzuchu, jak przy niestrawności. Kilka razy dziennie ją naciąga jak na wymioty, dziś w nocy nawet troszkę zółci zwymiotowała. Dodam, że je normalnie, nie podawałam jej nic poza karmą i wodą, wydala też normalnie. Nie ma innych niepokojących objawów, poza tym, że widzę, że się czasami męczy, jak jej się odbija i wtedy produkuje więcej śliny. Gdybym miała to porównać do jakichś ludzkich schorzeń, na myśl przychodzi mi przyklejenie się skórki np. Z pomidora w żołądku. Czy mogę podać jej wodę utlenioną? Jeśli tak - ile? Suczka waży 5, 5kg. Czy może udać się do gabinetu weterynaryjnego? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Najrozsądniejszym wyjściem to udanie się z pieskiem do lekarza. Objawy o których Pani pisze wcale nie muszą dotyczyć problemów z przewodem pokarmowym.


Dane zanonimizowane
Odpowiedzi udzielił lekarz weterynarii, konsultant portalu vetopedia.
Uwaga! Porada internetowa nie zastąpi badania i nie można jej traktować jako diagnozy. Jedyny właściwy wynik i diagnozę moża otrzymać w gabinecie weterynaryjnym po dokładnym zbadaniu zwierzaka przez lekarza weterynarii.