Spożywanie trawy przez psa

Witam , chciałabym poprosić o pomoc w sprawie mojego pieska. Mój 5 letni chihuahua pies przez 3 dni jadł tylko trawę i wymiotował 5-9 razy na dzień . Trochę wody udało mi się mu podać, ale zaraz po tym wymiotował ponownie. Byłam u lekarza i stwierdzono lekka temperaturę i pani powiedziała ze "może to jakiś wirus "tak to określono i dała mu zastrzyk po czym rzeczywiście w kilka godzin pies jak nowy , ale teraz jest 4 dni po wszystkim import znowu tylko wymiotuje i trawę je, doszło rozwolnienie , ale gdy sprawdziłam kupkę to tylko trawa w galaretowatej konsystencji . Przez te parę dni zgodnie z pani doktor zaleceniem odstawał do jedzenia około 15g piersi kurczaka zmieszane z jego karmą royal canin . Proszę pomóżcie co ja robię źle? Może inna karmę mam podać? Czy gotować ta pierś tylko? Doradźcie proszę .

Czasami takie objawy wystepują przy zapaleniu gardła lub innych chorobach górnych dróg oddechowych u psa. Proszę jeszcze raz udać się do lekarza wet. Z psem. Trzeba wykluczyć choroby, o których napisałam. Bfp 


Dane zanonimizowane
Odpowiedzi udzielił lekarz weterynarii, konsultant portalu vetopedia.
Uwaga! Porada internetowa nie zastąpi badania i nie można jej traktować jako diagnozy. Jedyny właściwy wynik i diagnozę moża otrzymać w gabinecie weterynaryjnym po dokładnym zbadaniu zwierzaka przez lekarza weterynarii.