Żywienie szczeniaka

Mam prawie 4 miesięcznego boksera. Był bardzo zarobaczony, po przyjeździe do naszego domku, wydalił z siebie całą kulę robaków. Podałam mu tabletki od pasożytów pierwszą 30 października, drugą 31 października, a teraz 14 listopada trzecią. Pies bardzo mało je, a od wczoraj zaczął załatwiać się mocno żółtym moczem. Nie wiem czy to jakaś choroba, czy od smaczków ze strusia, które 2 zjadł, ponieważ nic nie chciał wczoraj wziąć do pyszczka. Daję mu tez mleko do picia, oprócz wody, żeby cokolwiek zjadał. I te chętnie wypija. Proszę o poradę, czy powinnam zrobić jakieś dodatkowe badania psu? Z góry dziękuję.

A czym Pani karmi psa oprócz podawania mu smaczków strusia i mleka? Bfp   Polecam artykuły:  Pies nie chce jeść suchej karmy,  Jak wybrać suchą karmę,  Jak wybrać dobrą karmę,  Co jedzą nasze psy i koty,  Żywienie psa,  Dieta BARF dla psa,  Żywienie szczeniąt,  


Dane zanonimizowane
Odpowiedzi udzielił lekarz weterynarii, konsultant portalu vetopedia.
Uwaga! Porada internetowa nie zastąpi badania i nie można jej traktować jako diagnozy. Jedyny właściwy wynik i diagnozę moża otrzymać w gabinecie weterynaryjnym po dokładnym zbadaniu zwierzaka przez lekarza weterynarii.