Brak apetytu

Witam, w styczniu tego roku pies stracił bardzo dużo na wadze ale nie miał złego apetytu. Wypadała też jej sierść. Potem wszystko się polepszyło waga się poprawiła. W maju z dnia na dzień stan wrócił do takiego jak w styczniu, lecz jeszcze gorszego. Teraz nadal nic nie je, nie wychodzi nigdzie tylko leży, nie reaguje na zawołanie, tylko gdy się do niej podejdzie tak jakby nie dała rady wstawać. Nie jest już taka żywa jak zawsze, nie szczeka. Z jej oczu wygląda jakby leciały łzy.

Witam Niestety na odległość nie uda mi się pomóc. Natomiast musi Pan udać się z pieskiem do lekarza weteryanri. Piesek musi być gruntownie przebadany począwszy od samego badania klinicznego oraz badań dodatkowych, które mogą być nieodzowne w tym morfologia, biochemia, USG czy RTG. Sytuacja może być poważna takie objawy mogą być spowodowane chorobą wewnątrz narządową a nawet zmianami nowotworowymi a także zmianami degeneracyjnymi, w rozpoznaniu różnicowym trzeba było by brać pod uwagę również zarobaczenie, zmiany w OUN i problemy ortopedyczne.   Pozdrawiam   


Dane zanonimizowane
Odpowiedzi udzielił lekarz weterynarii, konsultant portalu vetopedia.
Uwaga! Porada internetowa nie zastąpi badania i nie można jej traktować jako diagnozy. Jedyny właściwy wynik i diagnozę moża otrzymać w gabinecie weterynaryjnym po dokładnym zbadaniu zwierzaka przez lekarza weterynarii.