Bardzo długa cieczka

Witam, jestem właścicielką 2 letniej suczki owczarka niemieckiego i mam problem z cieczką. Pierwszą dostała w wieku 6 miesięcy i kolejne co 3 miesiące od skończonej. Teraźniejszą cieczkę dostała na początku marca i w zasadzie trwa do dzisiaj. Pod koniec kwietnia byłam z suczką u weterynarza i miała zrobione USG, wynik bez zmian chorobowych. Myślałam, że kończy się rujka jakieś dwa tygodnie temu bo prawie zanikło krwawienie ale w dniu dzisiejszym znów widzę plamienie. Dodam, iż suka jest alergikiem pokarmowym i z powietrza stwierdzone testami z krwi, przyjmuje raz dziennie tabletki APOQEL 16mg. Proszę o pomoc bo już nie wiem co zrobić.

Witam Proszę się zastanowić czy aby to na pewno Cieczka czy nie przeszła ona w zapalenie pochwy gdzie też będziemy mieli wypływ i plamienie. Ponadto sugeruje powtórzyć USG u innego lekarza w celu sprawdzenia jajników czy gdzieś nie ma cyst lub innych zmian, jeśli tutaj nic złego nie zostanie wykryte, do rozważenia jest badanie krwii pod kątem chorób nadnerczy i tarczycy. Pozdrawiam 


Dane zanonimizowane
Odpowiedzi udzielił lekarz weterynarii, konsultant portalu vetopedia.
Uwaga! Porada internetowa nie zastąpi badania i nie można jej traktować jako diagnozy. Jedyny właściwy wynik i diagnozę moża otrzymać w gabinecie weterynaryjnym po dokładnym zbadaniu zwierzaka przez lekarza weterynarii.