5 letnia suczka sika pod siebie w nocy

Moja 5 letnia suczka od blisko tygodnia co noc sika pod siebie, potem leży w tym... Byliśmy u weterynarza, badania krwi i moczu wyszły dobrze, temperatura w porządku, brzuch (zbadany na dotyk) też. W dzień jest wesoła, ma apetyt, załatwia się na dworze. Jedynie bardzo dużo pije (ok. 2 l dziennie). Wychodzi ostatni raz o 24, a już o 5 jest nasikane. Sytuacja dzieje się tylko w nocy. Bardzo proszę o pomoc, o sugestie jakie badania powinnam wykonać, co zrobić. Wcześniej suczka nigdy nie załatwiała się w nocy, zawsze dawała znać jeśli chciała wyjść.

Witam Jeśli wykluczymy, że w badanym moczu wraz z rozmazem nie było nic nie prawidłowego, tak samo kreatynina, mocznika, SDMA, fosfor są w normie to zostaje nam badanie USG szczególnie układu moczo-płuciowego albo też tarczycy ( hormony ), w innym przypadku gdy wykluczymy problemy zdrowotne ewentualnie błedy dietetyczne lub wpływ leków zostają nam problemy bechawioralne ( odsyłam tutaj do naszego zoopsychologa - https://www. Vetopedia. Pl/porady-zoopsychologa/ Pozdrawiam 


Dane zanonimizowane
Odpowiedzi udzielił lekarz weterynarii, konsultant portalu vetopedia.
Uwaga! Porada internetowa nie zastąpi badania i nie można jej traktować jako diagnozy. Jedyny właściwy wynik i diagnozę moża otrzymać w gabinecie weterynaryjnym po dokładnym zbadaniu zwierzaka przez lekarza weterynarii.