brak apetytu i ciąża urojona

Posiadam 2 letnią suczkę Berneńskiego psa pasterskiego. Pies nigdy nie był łakomczuchem, od pewnego czasu przestał jeść. Po wizycie u weterynarza okazało się, ze suczka ma glizdę, dostała leki a po niecałym miesiącu wyszło ze glizda zniknęła. Pies nie zaczął jeść. Z badań krwi i kału nic nie wyszło tak samo z usg brzucha, jedyny problem to ciąża urojona. Pies ważył wcześniej 30 kilo a aktualnie waży 24! Nie je nic, nawet przysmaków, nie wiem już co robić, weterynarz nie powiedział nic konkretnego. Pies nie wymiotuje i nawet ma ochotę na zabawę. Nie wiem juz co mam robić, wcześniej zjadał chociaż troche kurczaka, teraz od 4 dni nie zjadł nic.

Witam  Jeśli jest ciąża urojona to powinna ona być leczona w pierwszej kolejności ponieważ spadek apetytu zmiana w zachowaniu jest charakterystyczna dla tej jednostki. Pozdrawiam 


Dane zanonimizowane
Odpowiedzi udzielił lekarz weterynarii, konsultant portalu vetopedia.
Uwaga! Porada internetowa nie zastąpi badania i nie można jej traktować jako diagnozy. Jedyny właściwy wynik i diagnozę moża otrzymać w gabinecie weterynaryjnym po dokładnym zbadaniu zwierzaka przez lekarza weterynarii.