wróć

porady weterynaryjne

17letni posokowiec bawarski

Witam, mój kochany maksiu, posokowiec bawarski mający już 17 lat ludzkich, w grudniu miał usuwany kamień nazębny i przetaczaną krew, wyniki były świetne, weterynarze prowadzący zachwyceni. Ostatnio niestety miewa bóle kończyn tylnych. Popłakuje nawet gdy leży a gdy stoi, cały tył mu się trzęsie jakby nie mógł ustać. Zdarzało się w przeszłości, że miał takie "gorsze dni" ale wiadomo jak każdy, po jakimś czasie było lepiej. Teraz mnie martwi, bo dziś 2 doba kiedy tak popłakuje, nawet przez sen. Zastanawiam się czy ze względu na wiek, jestem w stanie mu jakoś ulżyć sensownie. Wiem, że lekarze często robią masę badań, czasem i niepotrzebnych, tak jest z naszym wetem, a mój pies bardzo przeżywa każdą wizytę. Dzisiaj popołudniu zamierzam udać się na wizytę, ale i tak chciałam zapytać przed o poradę czy mam jakieś opcje dla niego. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Odpowiedź

dr n.wet Barbara Fojut-Pałka

Jeżeli psiak popłakuje z bólu to ból trzeba zlkwidować odpowiednio dobranymi lekami w zależności od przyczyny. Dobrze, że uda się Pani z nim do lekarza wet. bfp

Porada internetowa nie może stanowić podstawy do leczenia. Do postawienia prawidłowej diagnozy i leczenia konieczne jest zbadanie pacjenta. W żadnym wypadku diagnoza postawiona on-line nie może być traktowana jako ostateczna. Witryna vetopedia.pl ani lekarz udzielający porady nie ponosi odpowiedzialności za poradę udzieloną przez internet.
vetid
    czy odpowiedź była pomocna?
Przychodnia weterynaryjnadr n.wet Barbara Fojut-Pałka
zapamietaj
1546
Bartnicza 3
Warszawa Targówek
22 675 98 45godziny otwarcia:
dzisiaj 10:00 do 18:00  • zobacz na mapie
  • Dodaj na FB

Podobne pytania

7letni pekińczyk

Witam, mam pytanie odnoścnie mojego pekińczyka. Od jakiegoś czasu ma nawracające wymioty i..

Posokowiec bawarski

Witam Mamy 5-letniego posokowca bawarskiego, który traci wzrok. Był już u weterynarza niestety..

InformacjaPorada internetowa nie może stanowić podstawy do leczenia. Do postawienia prawidłowej diagnozy i leczenia konieczne jest zbadanie pacjenta. W żadnym wypadku diagnoza postawiona on-line nie mo?e by? traktowana jako ostateczna. Witryna vetopedia.pl ani lekarz udzielający porady nie ponosi odpowiedzialności za poradę udzieloną przez internet.
oddam psa
qq
ff